Moskitiera SIATKA na okno drzwi balkonowe RAMKOWA - Oferta nr 119654 - Oferteo.pl

Moskitiera SIATKA na okno drzwi balkonowe RAMKOWA


Cena brutto: 19.00 PLN

Szukasz doskonałego zabezpieczenia pomieszczeń przed insektami?

Chcesz zatrzymać wiele zanieczyszczeń z dala od wnętrza swego domu?

- powiedz STOP owadom i zanieczyszczeniom!

MOSKITIERA RAMKOWA to produkt dla stworzony dla Ciebie.
Przedmiotem sprzedaży jest MOSKITIERA RAMKOWA STAŁA.

Moskitiera ramkowa w kolorze standardowym o wymiarach: 10cm x 10cm


System moskitiery ramkowej stałej stanowi doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami.


Latem atmosferę najmilszego wieczoru może zniszczyć chmara komarów czy krążące wokół stołu osy. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitier. Moskitiery są praktyczną i niezwykle funkcjonalną ochroną przed insektami.

W lecie często otwieramy okna, zapewniając odpowiednią wentylację domu oraz pozbywając się nadmiaru wilgoci i zanieczyszczeń. Jednak często musimy się bronić przed kłopotliwymi owadami. Najskuteczniejsza z wymyślonych dotąd metod na uniknięcie latających i gryzących owadów to moskitiera. Jest nie tylko doskonałym zabezpieczeniem pomieszczeń przed insektami, ale chroni również przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.


W ofercie naszej firmy dostępne są systemy moskitier stałych i otwieranych. Dzięki tej różnorodności możemy dobrać odpowiednią moskitierę do każdego rodzaju okna i pomieszczenia.

Konstrukcja moskitier umożliwia prosty montaż na profilach okiennych i drzwiowych. Moskitiera otwierana znakomicie sprawdzi się w przypadku drzwi balkonowych. W pomieszczeniach, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery ramkowej stałej.


Nasze moskitiery wykonane są z aluminium i dostępne w wielu kolorach, co pozwala na odpowiednie dopasowanie produktu do ramy okiennej i elewacji budynku.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 716